czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 listopada 2018
  • wyświetleń: 6233

[ZDJĘCIA] Podsumowanie kadencji Rady Miejskiej 2014-2018

W miniony czwartek w Dworku Eureka odbyło się uroczyste podsumowanie kadencji Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w latach 2014-2018.

Podsumowanie kadencji 2014/2018 - 15.11.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego w spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Marian Błachut, wraz z zastępcami - Maciejem Kołoczkiem i Pawłem Mrowcem, Sekretarz Miasta Marek Gazda, obecna Skarbnik Monika Środa oraz jej poprzedniczka Krystyna Wiącek, Kierownik Biura Prawnego Małgorzata Gandor, radni Rady Miejskiej zakończonej już kadencji, nowo wybrani radni rozpoczynającej się właśnie kadencji, czechowiccy radni powiatowi, dyrektorzy czechowickich placówek oświatowych i jednostek gminnych, pracownicy Biura Rady Miejskiej oraz parlamentarzyści - Małgorzata Pępek i Jerzy Jachnik.

Uroczystość w Dworku Eureka była okazją do złożenia podziękowań za cztery lata minionej kadencji wszystkim osobom zaangażowanym w pracę czechowickiego samorządu, sprawne wykonywanie zadań gminy, a jednocześnie poznania się nowych radnych z ponownie wybranymi do Rady Miejskiej.

W części artystycznej spotkania wystąpili: Zespół Regionalny Zabrzeg oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy MKD w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.