czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 listopada 2018
  • 1 grudnia 2018
  • wyświetleń: 15911

Lodowisko otwarte! Zobaczcie cennik i godziny otwarcia

Od minionej soboty w Czechowicach-Dziedzicach działa otwarte lodowisko. W nadchodzącym sezonie po raz drugi będzie ono funkcjonowało według nowych zasad, które mają na celu usprawnienie pracy oraz poprawę komfortu użytkownikom lodowiska. Niezmienny pozostaje cennik usług.

Bal karnawałowy na lodowisku - 28.01.2017
Bal karnawałowy na lodowisku - 28.01.2017 · fot. LONTEX


Pierwszą zmianą w tegorocznym sezonie jest czas funkcjonowania lodowiska. Od poniedziałku do czwartku ze ślizgawki będzie można skorzystać w godzinach 9.00-20.00 a od piątku do niedzieli od 9.00 do 21.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00-15.00. Pragniemy nadmienić że w ciągu dnia w przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

Przypominamy o wprowadzeniu w ubiegłym roku jednolitego komputerowego systemu płatności. System funkcjonuje podobnie jak na pływalni "Wodnik" i był wykorzystany także latem w trakcie pracy kąpieliska. Na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 45 minut jazdy oraz 15 minut na przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. Nowy system pozwala na to aby, każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie, a nie jak dotychczas o każdej pełnej. Znikają tym samym niedogodności związane z obsługą na turach i dużym ściskiem oraz kolejkami na obiekcie o pełnych godzinach. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą.

Bal karnawałowy na lodowisku - 28.01.2017
Bal karnawałowy na lodowisku - 28.01.2017 · fot. LONTEX


Jak zawsze na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżew.

Z myślą o najmłodszych użytkownikach naszego lodowiska, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodzie w ramach akcji promocyjnej "Kinder Pinguii" trzeci rok z rzędu, do dyspozycji są pingwinki oraz kaski do nauki jazdy.

W trakcie sezonu zimowego na lodowisku, MOSiR planuje następujące imprezy i wydarzenia:
  • kolorowe piątki,
  • rodzinne soboty,
  • Mikołaj na lodzie,
  • szkółka łyżwiarska dla dorosłych,
  • szkółka łyżwiarska dla dzieci,
  • zawody w jeździe szybkiej na lodzie,
  • bal karnawałowy dla dzieci.


Do pobrania: Lodowisko MOSiR - cennik 2018-2019

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.