czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 listopada 2018
  • 19 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4137

Świąteczne inspiracje w Centrum Ogrodniczym Szarotka

Artykuł sponsorowany:

Centrum Ogrodnicze Szarotka posiada największy na Śląsku wybór dekoracji świątecznych, a wszystkie oferowane ozdoby są najwyższej jakości. Pokoje wystawowe budzą w tym roku ogromne zainteresowanie i nie ma drugiego takiego miejsca w okolicy, a to wszystko dzięki naszym pracownikom, którzy wszystkie kompozycje i ekspozycje wykonali własnoręcznie. Przyjdź i poczuj z nami magię świąt oraz inspiruj się naszymi produktami!

Centrum Ogrodnicze Szarotka dynamicznie się rozwija wprowadzając coraz to większą ilość oryginalnych produktów i stało się największym Centrum Ogrodniczym i Dekoracji w regionie.

Wirtualny spacer Centrum Ogrodnicze Szarotka w Bielsku-BiałejWirtualny spacer Centrum Ogrodnicze Szarotka w ŻywcuZapraszamy do zapoznania się z gazetkami które obowiązują od 26.11.2018:


  • „Poczuj magię świąt” w której znajdziemy część wyselekcjonowanego asortymentu dekoracyjnego

Szarotka


  • „Bezpieczna zima” w której znajdziemy urządzenia do odśnieżania i zapewnienia bezpieczeństwa na chodnikach i parkingach

Szarotka Zima


  • „Domowe wyroby” w której znajdziemy wybrane art. do domowego wędzenia aby na święta zapewnić Klientom zdrową żywność

Szarotka


Link go gazetki
www.szarotka.com.pl/gazetka
www.szarotka.com.pl/promocje-wyprzedaze

Gazetki do pobrania w pdf:


Szarotka


Centrum Ogrodnicze Szarotka posiada również profesjonalny serwis urządzeń ogrodniczych oraz odśnieżarek:
www.szarotka.com.pl/serwis
Szarotka


Centrum Ogrodnicze Szarotka honoruje karę Dużej rodziny oraz Rodzina+ dzięki czemu posiadacze tych kart mogą dokonać zakupu z dodatkowym atrakcyjnym rabatem. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebą naszych Klientów wprowadziliśmy płatności kuponami Sodexo.

Szarotka


Centrum Ogrodnicze "Szarotka"


jest jednym z największych centrów ogrodniczych na Śląsku. Znajdziemy w nim ponad 8500 artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu. Posiada dwa oddziały w Bielsku-Białej i Żywcu. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Są to ludzie z pasją, którzy na co dzień fachowo udzielają informacji i pomagają w doborze odpowiedniego produktu do potrzeb Klientów. Największym atutem Centrum Ogrodniczego Szarotka, poza wykwalifikowaną kadrą, jest ponad 22-letnie doświadczenie, które połączone ze sprzedażą profesjonalnych, markowych sprzętów i najwyższej jakości produktów pozwala swoim klientom na łatwe stworzenie pięknych, nietuzinkowych i oryginalnych przestrzeni ogrodowych oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich bazując na zielonych i kolorowych atutach roślin. Dodatkowo wsłuchując się w potrzeby Klientów co roku powiększony zostaje asortyment, dzięki czemu znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzeba w ogrodzie.

Szarotka
Szarotka


---
Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00