czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 listopada 2018
  • wyświetleń: 4181

Burmistrz otrzymał tytuł Autorytetu Budownictwa i Gospodarki Śląskiej

Tytuł "Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej" osób indywidualnych za szczególne osiągnięcia w działalności zawodowej oraz wkład w rozwój regionu otrzymał Burmistrz Marian Błachut w konkursie "Śląskie Budowanie 2018", organizowanym przez Śląską Izbę Budownictwa.

Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej
Burmistrz Marian Błachut otrzymał tytuł "Autorytetu Budownictwa i Gospodarki Śląskiej". · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Uroczysta Gala, podczas której do rąk laureatów tegorocznej, VIII edycji prestiżowego konkursu Śląskiej Izby Budownictwa trafiły nagrody w postaci dyplomów oraz statuetek projektu Zygmunta Brachmańskiego, odbyła się w piątek 23 listopada w Operze Śląskiej w Bytomiu.

Tytułem "Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej" Burmistrz Marian Błachut został nagrodzony za kreatywność i profesjonalizm w organizowaniu finansowania i realizacji programu rozwoju inwestycyjnego Czechowic-Dziedzic.

Konkurs "Śląskie Budowanie" ma na celu promocję atrakcyjności inwestycyjnej i gospodarczej oraz możliwości eksportowych województwa śląskiego poprzez prezentację i wyróżnianie zarówno podmiotów gospodarczych i samorządów terytorialnych - Śląską Wielką Nagrodą Budownictwa, jak i osób indywidualnych - tytułem "Autorytetu Budownictwa i Gospodarki Śląskiej".

Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej
Burmistrz Marian Błachut otrzymał tytuł "Autorytetu Budownictwa i Gospodarki Śląskiej". · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Kapitułę Konkursu stanowią osoby reprezentujące Wojewodę Śląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego, Rektorów Politechniki Śląskiej oraz Politechniki Częstochowskiej, samorządy zawodowe i gospodarcze budownictwa, które utworzyły "Forum Budownictwa Śląskiego" oraz eksperci w poszczególnych kategoriach konkursu.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.