czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 listopada 2018
  • wyświetleń: 2991

Za kilka dni rusza szczyt klimatyczny. Służby postawione na nogi

W związku z mającą się odbyć w Katowicach 24 Sesją Konferencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (COP24), wszystkie służby dbające o bezpieczeństwo, już teraz, rozpoczęły wzmożone działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno uczestnikom konferencji, jak i wszystkim mieszkańcom.

Za tydzień w Katowicach rozpocznie się 24. Sesja Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24). W związku z tym, wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, już teraz, rozpoczęły wzmożone działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno uczestnikom konferencji, jak i wszystkim mieszkańcom województwa śląskiego.

Apelujemy do mieszkańców, aby zwracali szczególną uwagę na wszelkie niestandardowe sytuacje i potencjalne zagrożenia, na przykład: nietypowo zachowujące się osoby, pakunki, torby lub plecaki pozostawione bez opieki w miejscach publicznych, samochody (szczególnie transportowe), zaparkowane w pobliżu miejsc zgromadzeń.

Wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje oraz zagrożenia powinny być zgłaszane policji za pośrednictwem numerów telefonu 112 oraz 997.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.