czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2018
  • 5 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1536

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz

Za nami:

Już w środę 5 grudnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia zatytułowane "Tłuszcze, ale jakie?".

Szczególnym gościem spotkania, a tym samym prelegentem będzie doradca żywieniowy Beata Śleszyńska, która jest również pedagogiem i instruktorką szkół zdrowego gotowania, prowadzi wykłady i seminaria o tematyce zdrowotnej w całej Polsce. Pani Beata odbyła szkolenie z zakresu zdrowego stylu życia i odżywiania w Living Springs Lifestyle Center w USA, ukończyła studia na kierunku promocja zdrowia w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto, współpracuje przy tworzeniu i prowadzeniu internetowego serwisu www.zdrowiezwyboru.pl. Jest również współautorką książki "Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie". Podczas części teoretycznej obalimy mity dotyczące tłuszczu, który - jeśli odpowiednio dobrany - wcale nie musi być naszym wrogiem. Dowiemy się, po jakie produkty sięgać, by nie tylko ilość, ale również jakość tłuszczu w naszej diecie była optymalna.

Podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją, które również poprowadzi pani Beata.

Kolejne spotkania:

2.01.2019 - Hydroterapia w praktyce
6.02.2019 - Czy istnieje sposób na wszelkie dolegliwości?
6.03.2019 - Jak mądrze robić zakupy?


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

"Zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań" - Światowa Organizacja Zdrowia

Chrześcijański Klub Zdrowia

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.