Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • 9 grudnia 2018
  • wyświetleń: 10104

[WIDEO] Przerażający widok na smog nad Czechowicami-Dziedzicami

Chcielibyśmy zawsze pokazywać piękne i urocze miejsca naszej gminy. Niestety, nie zawsze wszystko jest tak barwne. Dziś do tej przysłowiowej beczki miodu dodamy łyżkę dziegciu, a to z powodu fatalnej jakości powietrza w naszej gminie. Z żadnego innego miejsca grubej warstwy smogu nad naszym miastem nie widać tak dobrze jak z wysokiego punktu ponad nią. Prezentujemy film z listopada, nadesłany przez naszego Czytelnika.Przypominamy, że aktualną jakość powietrza w kilku miejscach w gminie możecie śledzić na portalu czecho.pl: www.czecho.pl/monitoring-jakosci-powietrza-on-line-czechowice-dziedzice

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.