Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2425

Grudniowe akcje poboru krwi w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w grudniu zaprasza do udziału w dwóch akcjach krwiodawstwa.

Pierwsza akcja odbędzie się 6 grudnia w godzinach od 8.00 do 13.00 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych, a druga tydzień później, 13 grudnia od 9.00 do 15.00 (rejestracja do 14.30) na Placu Jana Pawła II.

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabat dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Proponujemy odwiedzić stronę http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

aka, danielek2002 / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.