czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • wyświetleń: 853

Co zrobić, aby kupić trafiony prezent świąteczny?

Materiał partnera:

Bez wątpienia jednym z przyjemniejszych momentów świąt jest rozpakowywanie prezentów. Uśmiechy na twarzach bliskich są najlepszym podziękowaniem za wysiłek wkładany w wybór upominku. Ale co zrobić, aby prezent na pewno był trafiony?

silnet


Nie przejmuj się gustami — wybierz upominek spersonalizowanySkarpetki, naszyjnik czy płyta z piosenkami bożonarodzeniowymi to prezenty, które co prawda ucieszą, ale niewiele mówią o intencjach i uczuciach osoby, która wręcza upominek.

Jeśli chcesz dać coś, co już zawsze będzie kojarzyć się z Tobą, a jednocześnie będzie wyrazem Twoich starań, postaw na świąteczny prezent spersonalizowany, czyli wykonany z myślą o bliskiej Ci osobie. Zaprojektuj fotoksiążkę pełną wyjątkowych wspomnień!

Skup się na dobrych emocjach i zachowaj je w oryginalnej oprawieNie ma nic piękniejszego niż wręczenie upominku, który przypomina o dobrych chwilach i przywołuje najlepsze wspomnienia. Takim prezentem jest fotoksiążka z wyselekcjonowanymi zdjęciami, będącymi zapisem wspaniałych emocji. Ten nowoczesny album z fotografiami przeniesie w czasie do dzieciństwa, dnia ślubu czy ubiegłych świąt spędzanych w gronie rodziny.

Aby przygotować fotoksiążkę, skorzystaj z intuicyjnego kreatora oraz gotowych szablonów, dzięki którym wykonanie projektu będzie bajecznie proste.

Wszystkie podzielone tematycznie szablony fotoksiążek znajdziesz na stronie Printu!

silnet


Najlepszy prezent pod choinkę bez wychodzenia z domuKorzystając ze świątecznej oferty Printu, nie musisz nawet wychodzić z domu, by kupić idealny prezent i zrobić miłą niespodziankę. Jeśli nie masz dostępu do zdjęć, które chcesz wydrukować, możesz kupić kartę podarunkową.

W ten sposób obdarowany sam będzie mógł zadecydować jakie zdjęcia umieści w swojej fotoksiążce — być może będą nimi fotografie rodzinne, ujęcia z minionych wakacji albo etapy dorastania swojej pociechy.
Wszystkie dobre wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę.