czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1541

[KONKURS] Zrób zakupy w hurtowni budowlanej DISMAT i wygraj 12000zł

Artykuł sponsorowany:

Hurtownia budowlana Dismat zaprasza do wzięcia udziału w konkursie z pulą nagród przekraczającą 19 tysięcy złotych. Każdy kto w okresie od 6 grudnia do 31 stycznia zrobi zakupy w hurtowni budowlanej DISMAT ma szansę na wygranie nagród pieniężnych.

Dismat


W konkursie wygrywają 3 osoby, których obrót za zakupy w naszej hurtowni będzie najwyższy przy założeniu że wszystkie dokonane w tym okresie zakupy sumują się. Odbiór zakupionego towaru może nastąpić nawet w późniejszym terminie.

Wysokości nagród są następujące:
  • 1 miejsce 12 000zł
  • 2 miejsce 5 000 zł
  • 3 miejsce 2 000 zł


DISMAT należy do grupy EUROGIPS, która specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Działalność firmy obejmuje rynek w Polsce, jak również w całej Europie. Nabyte od 2000 roku doświadczenie, poprzez współpracę z korporacjami o światowej renomie, przyczyniło się do pozyskania kompletnej wiedzy na temat Państwa oczekiwań.

Oferujemy kompleksowy i szeroki zakres materiałów wykorzystywanych na każdym etapie prowadzenia prac wykończeniowych. Zapewniamy naszym klientom porady, profesjonalną i szybką obsługę, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów od największych producentów.Specjalnością naszej hurtowni jest sucha zabudowa oparta na systemach firmy Rigips. Pozostałe materiały dostępne u nas to: wełna mineralna, wełna skalna, gotowe masy szpachlowe, sufity modułowe oraz wszelkiego rodzaju narzędzia, także te specjalistyczne. Od listopada br. posiadamy w ofercie szeroką gamę agregatów malarskich i tynkarskich.

Hurtownia budowlana Dismat


Odbiór nagród odbędzie się do dnia 28 lutego 2019 roku. Regulamin dostępny w siedzibie firmy oraz do pobrania w poniższym linku:
Regulamin konkursu Dismat

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą strona internetową: www.dismat.eu/ oraz FB: www.facebook.com/Dismat.eu/

--
Dismat
Piekarska 135,
43-300 Bielsko-Biała

Dismat