czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 grudnia 2006
  • wyświetleń: 1417

Areszt dla rozbojarzy

Czechowiccy policjanci ujęli 61-letniego Bolesława P. oraz jego 47-letnią konkubinę - Danutę R., którzy we własnym mieszkaniu przy ulicy Legionów pobili 65-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 13.00 w trakcie libacji alkoholowej. W pewnym momencie gospodarze znudzeni wizytą ich gościa, rzucili się na niego i dotkliwie go pobili. Skradli jego odzież - kurtkę i buty oraz pieniądze w kwocie 140 złotych. Kilka godzin po zdarzeniu funkcjonariusze Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach zauważyli ofiarę w okolicy dworca PKP, a o incydencie powiadomili policjantów. Czechowiccy policjanci nie mieli większych problemów z zatrzymaniem napastników. Oboje nie zdążyli jeszcze wytrzeźwieć. Odzyskano skradzione przez nich mienie. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. We wtorek o ich losie zadecyduje Prokurator Rejonowy w Pszczynie. Za rozbój może im grozić kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.