czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2018
  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5196

[WIDEO] Premiera teledysku rapera z Ligoty do utworu "Plan Ucieczki"

Po rocznej nieobecności na scenie hip hopowej, Gremlin powraca z nowym teledyskiem. W piątek 21 grudnia odbyła się premiera klipu do utworu "Plan Ucieczki".

ReklamaJakiś czas temu muzyk założył swój band, owocem tej współpracy powstał teledysk do utworu "Plan Ucieczki", który pochodzi z albumu "XI" wydanego w grudniu 2017 roku przez nowojorską wytwórnie Bentley Records.

Za wideoklip odpowiedzialna jest ekipa filmowa Apel Records z Warszawy. - Od dłuższego czasu bliżej mi do nawijania pod żywe instrumenty, niż do bitów tworzonych przez program komputerowy - stwierdził raper z Ligoty koło Czechowic-Dziedzic.

Gremlin zapowiada, że to nie koniec, ponieważ początkiem roku 2019 pojawi się kolejny klip z jego zespołem, tym razem rapowo-rockowy. - Nie chce zdradzać szczegółów, ponieważ jeszcze na nie za wcześnie. Mogę powiedzieć tylko tyle - zainteresowanych nowościami zapraszam do subskrybowania kanału GremlinVEVO jak i na mój Fanpage, Stronę Internetową, Instagram’a oraz Twitter’a. Tam będziecie mogli wyrazić swoje opinie - dodaje raper.

aka, ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.