Wiadomości

  • 13 grudnia 2018
  • 17 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3754

Bezpłatne badanie mammograficzne na terenie targowiska

Za nami:

17 stycznia przy ul. Targowej (targowisko) odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i otrzymały w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach.

Aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania należy wcześniej zarejestrować się pod nr tel. 58 666-24-44 lub na: http://www.mammo.pl/formularz.

Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL, dlatego należy przygotować wcześniej dowód osobisty przed połączeniem telefonicznym. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego .

Na badanie należy zabrać zdjęcia z poprzednich mammografii.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.