czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1300

Szkolenia Żeglarskie w Grecji z BlueCharter.pl - firmą z Pszczyny

Artykuł sponsorowany:

Żeglujemy w Grecji od 13 lat. Organizujemy na Morzu Jońskim w Grecji szkolenia żeglarskie na 3 własnych luksusowo wyposażonych jachtach: Oceanis 473, Sun Odyssey 45 oraz Oceanis 440.

BlueCharter - szkolenia żeglarskie


Szkolenia żeglarskie we flotylli
Żeglując z nami można przeszkolić się w manewrowaniu jachtem podczas pływania na silniku i na żaglach, a także zdobyć staż niezbędny do uzyskania kolejnych stopni żeglarskich.
Zapraszamy do wspólnych rejsów w Grecji we flotylli jachtów gdzie można doskonalić umiejętności pod przyjaznym okiem naszych skipperów.
W maju 2019 r. organizujemy szkolenia żeglarskie na stopień jachtowego sternika morskiego. Szkolenia odbywają się w formie rejsu.

Luksusowe jachty z dodatkowym wyposażeniem
Jachty są maksymalnie doposażone aby uczynić żeglugę bezpieczną, wygodną i atrakcyjną. Wszystkie jachty posiadają po 4 dwuosobowe kabiny z pościelą, 2 łazienki z ciepłą wodą, wyposażoną kuchnie z lodówką. Jachty wyposażone w rolowane żagle, autopiloty, chartplotery, łączność UKF i AIS oraz internet bezprzewodowy. Oświetlenie podwodne na rufie umożliwia wieczorną zabawę w wodzie. Bogate wyposażenie uzupełnia ponton z silnikiem, deska SUP, maski i płetwy, hamak oraz dla chętnych zestaw biwakowy umożliwiający spędzenie nocy na plaży. Całość wyposażenia zawarta jest w cenie.

Polska firma z polską obsługą.
Jachty są własnością polskiej firmy i pływają z polską załogą.
O Państwa bezpieczeństwo zadba między innymi Kapitan jachtowy Brunon Światek o ogromnym doświadczeniu oraz Karol Węgrzynowski - Wicemistrz Polski w klasach regatowych.

Koszty szkolenia
Koszt rejsu szkoleniowego to 500 euro/osobę. W ostatnim dniu szkolenia dla chętnych przeprowadzamy egzamin teoretyczny i praktyczny. Koszt egzaminu to 400 zł. Warunkiem przystąpienia do egzaminu i uzyskania stopnia sternika morskiego jest posiadanie potwierdzenia 200 godzin praktyki morskiej.

Morze Jońskie

Przepiękne wyspy Jońskie pełne cichych zatok, plaż i małych klimatycznych porcików oraz noclegi na kotwicy pod rozgwieżdżonym niebem zapewniają chwile niezapomnianych wspomnień. Zazwyczaj żeglujemy pomiędzy Lefkadą, Itaką, Kefalonią, Meganisi i Zakyntos. Wyspy te stanowią naturalna osłonę akwenu i umożliwiają spokojną żeglugę.

Wakacyjne rejsy 4-10 osoboweBlueCharter - rejsy w Grecji


Dla osób które zamiast szkolenia wolą wczasy pod żaglami oferujemy tygodniowy 8 osobowy rejs z polskim skipperem. Rejs na jachcie Oceanis 440 to koszt od 1100 do 1500zł/osobę zależnie od wybranego terminu. Warto więc spróbować rejsu jako ciekawej alternatywy do typowych wczasów!
Koszt wynajęcia całego jachtu to do 2000 Euro lub do 3300 Euro za tydzień w zależności od terminu i wybranej jednostki. Oferujemy również promocję First Minute oraz rabaty dla stałych klientów.
Trasy rejsów uzgadniane indywidualnie pozwalają na spędzanie czasu zgodnie z oczekiwaniami załogi - zwiedzanie, plażowanie, imprezy, zabawa pod żaglami albo morskie wyzwania jak wyprawy na Sycylię lub wokół Peloponezu. Uczestnictwo w rejsie nie wymaga posiadania żadnego doświadczenia żeglarskiego.

Dojazd
W roku 2018 jachty stacjonują w Marinie Preweza koło Lefkady. Korzystne połączenia lotnicze z polski do Korfu oraz Aten pozwalają na łatwy dojazd do naszego greckiego portu. Alternatywnie dojazd samochodem ok 1700 km od granicy polskiej. Pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce.

Skontaktuj się z nami:

BlueCharter


BlueCharter.pl
Pszczyna
ul.Bielska 41
biuro@bluecharter.pl
tel. 722 381 130
tel. 601 477 086
tel. 884 640 888
www.bluecharter.pl