Wiadomości

  • 17 grudnia 2018
  • wyświetleń: 826

Faktura i magazyn w programie do fakturowania online

Materiał partnera:

Internetowe programy do fakturowania to rozbudowane narzędzia, za pomocą których nie tylko szybko i bezbłędnie wystawimy dowolny rodzaj dokumentu sprzedażowego, ale także będziemy mieli pod kontrolą nasze stany magazynowe. Programy faktura i magazyn łączą bowiem w jednym funkcjonalność narzędzi do wystawiania faktur oraz programów do zarządzania zasobami magazynowymi.

Wystawianie dowolnego rodzaju faktur elektronicznychProgramy faktura i magazyn pozwalają na wystawienie dowolnego rodzaju dokumentów sprzedażowych. Internetowe programy do fakturowania umożliwiają wystawianie m. in. faktur VAT, faktur korygujących, faktur VAT marża, faktur walutowych oraz wielu innych dokumentów sprzedażowych i księgowych.

Intuicyjna obsługa oraz przejrzysty iterface sprawiają, że ich obsługa nie przysporzy problemów żadnej osobie. Programy do faktur połączone z magazynem mogą być bowiem bezproblemowo użytkowane przez wszystkich, począwszy od doświadczonych księgowych, a kończąc na początkujących przedsiębiorcach, którzy po raz pierwszy będą samodzielnie wystawiać faktury.

Nowoczesne programy oferujące funkcjonalność faktura i magazyn są dostępne w poziomu przeglądarki internetowej. Można z nich korzystać na dowolnym urządzeniu, w tym laptopie firmowym i domowym, tablecie oraz smartfonie. Do ich obsługi nie jest konieczne pobieranie ani instalowanie na swoich urządzeniach żadnego oprogramowania, gdyż wszystko, co niezbędne dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej.

Nie tylko faktury! Kompleksowe zarządzanie magazynem w programie faktura i magazynProgram faktura i magazyn od innych narzędzi oferujących fakturowanie online wyróżnia się dodatkową opcją. Jest nią możliwość podłączenia własnego magazynu oraz kompleksowego zarządzania zgromadzonymi w nim towarami. Połączenie programu do faktur z magazynem pozwala uzyskać lepszą kontrolę nad zasobami magazynowymi oraz uniknąć popełnienia błędu poprzez podawanie niewłaściwych stanów magazynowych.

Program faktura i magazyn jest narzędziem bardzo prostym w obsłudze. Skierowany jest zarówno do dużych firm dysponujących kilkoma rozbudowanymi magazynami, jak i małych przedsiębiorstw, które posiadają niewielkie zasoby magazynowe. Opcja importowania danych z gotowego pliku pozwala w szybki i łatwy sposób wprowadzić dane do programu bez konieczności ich ręcznego wpisywania. Aby to zrobić wystarczy wejść w opcję "magazyny" oraz zaimportować pliki z danymi. Stany magazynowe pojawią się od razu w programie, co pozwoli na ich przeglądanie, sortowanie oraz modyfikowanie.

Program faktura i magazyn to nowoczesne narzędzie, za pomocą którego można nie tylko na bieżąco kontrolować stany magazynowe. Możliwość generowania przejrzystych raportów pozwala bowiem każdemu przedsiębiorcy trzymać rękę na pulsie oraz kontrolować kondycję firmy. Opcja sprawdzenia najchętniej kupowanych produktów pozwala z kolei lepiej planować akcje promocyjne oraz zarządzać sprzedażą, a sortowanie produktów według ich wagi ułatwia wycenę kosztów przesyłki oraz pomaga w zamawianiu usług kurierskich.

Partnerem artykułu jest Faktury.pl oferująca: program faktura i magazyn - Faktury.pl.