czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1075

Jak znaleźć najlepszą ofertę pożyczki ratalnej?

Materiał partnera:

Pożyczki ratalne są coraz popularniejszym produktem finansowym. Chętnie decydują się na nie osoby, które nie mają wystarczającej zdolności kredytowe, aby uzyskać pożyczkę czy kredyt w tradycyjnym banku. Korzystają z nich również osoby, które nie chcą czekać w długich bankowych kolejkach, gdyż taką pożyczkę można szybko załatwić bez konieczności wychodzenia z domu. Właśnie z uwagi na rosnące zainteresowanie pożyczkami ratalnymi, coraz więcej firm pozabankowych ma ją w swojej ofercie. Jak zatem znaleźć najlepszą pożyczkę ratalną i na co zwracać uwagę przy wyborze tego produktu?

silnet


Jak znaleźć dobrą pożyczkę ratalną?Z uwagi na to, że ofert tego typu jest bardzo dużo, warto zadać sobie pytanie, jak znaleźć dobrą pożyczkę ratalną. Można wchodzić na każdą stronę osobno i sprawdzać to, jak została przygotowana oferta. Można też sprawdzić pożyczki ratalne na pozyczkowy-portal.pl. Na tej stronie przedstawione są oferty najpopularniejszych firm pożyczkowych. Można tutaj sprawdzić przede wszystkim przewidywany koszt zobowiązania finansowego oraz opinie na temat tej firmy. Jeżeli któraś z ofert nas zainteresuje, możemy przejść na stronę pożyczkodawcy i złożyć wniosek o pożyczkę. Takie rozwiązanie znacznie przyśpiesza wszelkie formalności.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę pożyczkową?Przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z treścią oferty, a także umowa ramową i regulaminem udzielania pożyczek. Jeżeli cokolwiek budzi nasze wątpliwości, należy je wyjaśnić lub poszukać innej oferty. Szczególnie należy zwrócić uwagę na zapisy dotyczące kar umownych czy opłat naliczanych za monity itp. Jeżeli nie jesteśmy pewni co do tego, czy zapisy są zgodne z prawem, możemy zwrócić się do UOKiK, gdzie sprawa zostanie wyjaśniona. Naszą uwagę też powinny zwrócić zapisy dotyczące konieczności przesłania ksera dowodu osobistego, a także haseł do kont bankowych czy chociażby maili. Nie powinniśmy też klikać w linki o podejrzanych rozszerzeniach. Zawsze też dobrze jest zapoznać się z informacjami umieszczonymi w rankingach na stronach takich jak wyżej wspomniana. Więcej o pożyczkach przeczytasz na: polecampozyczke.pl.