czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2018
  • 19 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2907

W środę podróż Kolejami Śląskimi za darmo z powodu smogu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Za nami:

W środę, 19 grudnia obowiązywać będą darmowe przejazdy pociągami Kolei Śląskich. Powodem zielona środa i przekroczenie norm zanieczyszczenia powietrza.

Reklama

Koleje Śląskie kontynuują swoje działania proekologiczne. Przypomnijmy: bezpłatne przejazdy obowiązują w każdą trzecią środę miesiąca - podczas kontroli wystarczy pokazać ważny dowód rejestracyjny. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą.

Ekologiczne formy transportu i ideę bezpłatnej komunikacji w dniach o pogorszonej jakości powietrza wspiera Zarząd Województwa Śląskiego. - Czyste powietrze musi być troską każdego z nas. Tu chodzi o nasze zdrowie - podkreśla Michał Woś, członek Zarządu Województwa Śląskiego.

Tak też będzie 19 grudnia. W przedostatnią środę 2018 roku będzie jeszcze jedna okazja do zmiany transportu na ten bardziej ekologiczny. Niestety, znowu pogarsza się jakość powietrza. Już kilka razy Koleje Śląskie zapraszały do darmowych przejazdów kierowców, żeby w ten sposób zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza.

BM / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj