czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3362

Strażnicy ujęli czterech obcokrajowców na kradzieży drzew

15 grudnia strażnicy miejscy ujęli czterech mężczyzn w miejscu, gdzie mogło dojść do kradzieży drzew z lasu. Zatrzymani to obcokrajowcy.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie lasu w okolicy ul. Gminnej w Zabrzegu. - Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali trzy samochody. Podczas dokonania kontroli funkcjonariusze zauważyli w bagażnikach ścięte drzewa różnej średnicy oraz długości. Na miejscu zostało wylegitymowanych czterech mężczyzn - obcokrajowców - informuje straż.

Mężczyźni nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów. Również nie mieli żadnej zgody na wycinkę drzew oraz na zabranie ich z lasu. Na miejsce wezwano patrol policji, którym przekazano mężczyzn.

- W obecności funkcjonariuszy straży oraz policji sprawcy wyładowali drzewo z samochodów i umieścili je w miejscu, skąd zostało zabrane. Policja będzie prowadziła dalsze czynności w stosunku co do sprawców za przestępstwo z art 290 kodeksu karnego - komentują interwencję mundurowi.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.