Wiadomości

  • 25 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2136

BLUECHARTER.PL - rejsy i czartery jachtów w Grecji. Firma z Pszczyny

Artykuł sponsorowany:

Żeglujemy w Grecji od 13 lat. Organizujemy na Morzu Jońskim w Grecji rejsy ze sternikiem lub czarter na 3 własnych, luksusowo wyposażonych jachtach: Oceanis 473, Sun Odyssey 45 oraz Oceanis 440.

BLUECHARTER.PL - rejsy i czartery jachtów w Grecji


Luksusowe jachty z dodatkowym wyposażeniemJachty są maksymalnie doposażone, aby uczynić żeglugę bezpieczną, wygodną i atrakcyjną. Wszystkie jachty posiadają po 4 dwuosobowe kabiny z pościelą, 2 łazienki z ciepłą wodą, wyposażoną kuchnię z lodówką. Jachty wyposażone są w rolowane żagle, autopiloty, chartplotery, łączność UKF i AIS oraz internet bezprzewodowy. Oświetlenie podwodne na rufie umożliwia wieczorną zabawę w wodzie. Bogate wyposażenie uzupełnia ponton z silnikiem, deska SUP, maski i płetwy, hamak oraz dla chętnych zestaw biwakowy, umożlwiający spędzenie nocy na plaży. Całość wyposażenia zawarta jest w cenie.

Zamiast wczasów w hotelu - rejs!Proponujemy skorzystanie z usług naszych skipperów - kapitanów posiadających wieloletnie doświadczenie na wodach greckich. Trasy rejsów uzgadniane indywidualnie pozwalają na spędzanie czasu zgodnie z oczekiwaniami załogi - zwiedzanie, plażowanie, imprezy, zabawa pod żaglami albo morskie wyzwania, jak wyprawy na Sycylie lub wokół Peloponezu. Uczestnictwo w rejsie nie wymaga posiadania żadnego doświadczenia żeglarskiego.

BLUECHARTER.PL - wyspy jońskie


Grecja - Morze JońskieMorze Jońskie położone po zachodniej stronie Grecji jest spokojnym akwenem z piękną pogodą.

Część Morza Śródziemnego - przepiękne wyspy Jońskie pełne cichych zatok, plaż i małych klimatycznych porcików oraz noclegi na kotwicy pod rozgwieżdżonym niebem zapewniają chwile niezapomnianych wspomnień.

Zazwyczaj żeglujemy szlakami Odyseusza pomiędzy Lefkadą, Itaką, Kefalonią, Meganisi i Zakyntos. Wyspy te stanowią naturalną osłonę akwenu i umożliwiają spokojną żeglugę wraz z dziećmi.

Firma z polską obsługąJachty są własnością firmy BlueCharter i pływają z polską załogą. O Państwa bezpieczeństwo zadbają między innymi: Kapitan jachtowy Brunon Świątek - doświadczony i wesoły skipper o niebagatelnym doświadczeniu, który od kilkudziesięciu już lat spędza średnio siedem miesięcy w roku na morzu. Pływał już po wszystkich czterech oceanach i to wielokrotnie. Brał udział w rejsie dookoła świata, opłynął Przylądek Horn i kilkanaście innych "Burzliwych Przylądków". Brał udział w prawie rocznej wyprawie na statku Sławka Makaruka M/y "Harponer" na Malediwy i wokół Indonezji. 

Drugim skipperem jest Karol Węgrzynowski - Wicemistrz Polski w klasach regatowych, który przez kilka lat reprezentował nasz kraj w kadrze narodowej. Od wielu lat prowadzi rejsy jachtami wokół Wysp Jońskich.

Dzieci na jachcieW sezonie letnim woda w Grecji ma zazwyczaj ok. 30 stopni, co powoduje, że wczasy na jachcie z dziećmi są doskonała zabawą jak i pretekstem do nauki pływania. W rejsach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 3 lat.

Czarter jachtów w GrecjiDla osób z uprawnieniami żeglarskimi w stopniu sternika jachtowego lub wyższym - oferujemy również samodzielny czarter- wypożyczenie jachtów. Do wynajmu proponujemy jachty Sun Odyssey 45 i Oceanis 473. Oba są wyposażone w stery strumieniowe co zdecydowanie ułatwia manewry portowe.

BLUECHARTER.PL - szkolenia żeglarskie


Szkolenia żeglarskieZapraszamy do wspólnych rejsów w Grecji we flotylli jachtów, gdzie można doskonalić umiejętności pod przyjaznym okiem naszych skipperów. Żeglując z nami można przeszkolić się w manewrowaniu jachtem podczas pływania na silniku i na żaglach, a także zdobyć staż niezbędny do uzyskania kolejnych stopni żeglarskich.

W maju 2019 organizujemy szkolenia żeglarskie na stopień jachtowego sternika morskiego. Szkolenia odbywają się w formie rejsu.

KosztyTygodniowy, 8-osobowy rejs z polskim skipperem na jachcie Oceanis 440 to koszt od 1100 do 1500 zł/osobę, zależnie od wybranego terminu. Warto więc spróbować rejsu jako ciekawej alternatywy do typowych wczasów!

Koszt czarteru całego jachtu to od 2000 Euro do 3300 Euro za tydzień, zależnie od terminu i wybranej jednostki. Oferujemy również promocje First Minute oraz rabaty dla stałych klientów.

DojazdW roku 2018 jachty stacjonują w Marinie Preweza koło Lefkady. Korzystne połączenia lotnicze z Polski do Korfu oraz Aten pozwalają na łatwy dojazd do naszego greckiego portu. Alternatywny jest dojazd samochodem około 1700 km od granicy polskiej. Pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce.

logo bluecharter.pl


Skontaktuj się z nami:BlueCharter.pl