czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • 13 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5614

Kolejna edycja Festiwalu Kolędowego w Zabrzegu

Za nami:

Stowarzyszenie Chóru św. Józefa serdecznie zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Kolędowego, który odbędzie się w dniach 11-13 stycznia w Kościele pw. św. Józefa w Zabrzegu.

W ramach Festiwalu zostanie przeprowadzony Konkurs Kolęd, w którym może wziąć udział każdy, kto pragnie podzielić się swoją muzyczną interpretacją Radosnych Wydarzeń okresu Bożego Narodzenia.

W tym roku formuła konkursu jest rozszerzona o kategorię wykonawczą "Przełamywanie barier", którą organizatorzy utworzyli z myślą o osobach z niepełnosprawnością.

Pozostają natomiast kategorie:
  • Kategoria solistyczna młodsza do 11. roku życia,
  • Kategoria solistyczna starsza powyżej 12. roku życia,
  • Kategoria zespołowa.


Tradycyjnie, w ramach Festiwalu odbędą się również koncerty. W sobotni wieczór publiczność będzie mogła wysłuchać recital "Kolędy sercem pisane" w wykonaniu Urszuli Żoczek - laureatki nagrody Grand Prix Konkursu Kolęd i Pastorałek 2018. W niedzielę natomiast koncert laureatów oraz gwiazdy Festiwalu - zespołu Fundacji Braci Golec.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje na stronie konkurskoled.chorjozefa.pl

Kolędy, Zabrzeg

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.