
Wiadomości
- 30 grudnia 2018
- wyświetleń: 3795
Rowerowa wycieczka śladem kościołów w Sylwestra
Za nami:
31 grudnia, w Sylwestra o godzinie 10.00 z placu przykościelnego w Ligocie Miliardowicach wystartuje ostatni tegoroczny rowerowy wyjazd organizowany przez radnego Jerzego Bożka i nieformalną grupę pasjonatów.
- Pojedziemy śladem dziesięciu kościołów naszego dekanatu z propozycją kolędowania na plebaniach, aby kolędą i pastorałką powitać maleńkie Dzieciątko Jezus - mówią organizatorzy. - Wyjazdem tym pożegnamy również mijający rok wraz z sezonem rowerowym 2018 oraz powitamy nadchodzący Nowy Rok wraz z nowymi wyzwaniami rowerowymi, które nas czekają w 2019 roku.
Trasa przejazdu liczy około 35 km. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chętnych.
Trasa przejazdu liczy około 35 km. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chętnych.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.