czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 grudnia 2018
  • 2 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1198

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz

Za nami:

Już w środę 2 stycznia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia zatytułowane "Hydroterapia w praktyce".

Szczególnym gościem spotkania, a tym samym prelegentem będzie Alina Ciupa, która jest od wielu lat zajmuje się tematem hydroterapii w teorii i praktyce, prowadząc spotkania, wykłady i szkolenia, dające uczestnikom okazję, by dowiedzieć się więcej na temat niesamowitej mocy wody. Tym razem my będziemy mieć możliwość nauczyć się, jak woda może nam pomóc w trosce o nasz organizm oraz poprawić jego funkcjonowanie. Prelegentka rozwieje wszelkie wątpliwości w temacie leczenia i profilaktyki wodą bez efektów ubocznych, szczególnie w zakresie chorób przeziębieniowych, które mocno dają nam o sobie znać w okresie jesiennym, zimowym i wiosennym.

Podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją, które również poprowadzi Pani Alinka.

Kolejne spotkania w roku 2019:
  • 6.02.2019 - Czy istnieje sposób na wszelkie dolegliwości?
  • 6.03.2019 - Jak mądrze robić zakupy?


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. - Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu - mówią.

Chrześcijański Klub Zdrowia

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.