czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 stycznia 2019
  • 6 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3977

Czechowicki Klub Morsów zbiera na mobilną saunę

Czechowicki Klub Morsów organizuje zbiórkę na mobilną saunę. Jak tłumaczą "Morsy i Foczki", zakupiona ma służyć między innymi podczas akcji charytatywnych.

morsy, sauna
Czechowicki Klub Morsów zbiera na mobilną saunę. · fot. Czechowickie Morsy


Klub istnieje od 2010 roku i skupia wokół siebie kilkadziesiąt osób. Organizuje oczywiście przede wszystkim kąpiele, ale także spotkania w saunie. Tę dotychczas wynajmował, ale teraz pojawi się pomysł, by zakupić własną. Jak tłumaczą członkowie klubu, by móc organizować różne akcje niezależnie od dostępności sauny i aktywnie pomagać potrzebującym.

- Zakupioną saunę chcielibyśmy wykorzystywać w akcjach charytatywnych, zbiórkach na chore dzieci, WOŚP, teraz jest to utrudnione, gdyż w okresie zimowym saunę trudno wynająć w okresie świątecznym czy WOŚP - tłumaczą "Morsy i Foczki", prosząc o symboliczne wpłaty. Koszt Zbiórka na mobilną saunę organizowana jest w serwisie zrzutka.pl. Jej koszt to 25 tysięcy złotych.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.