czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 stycznia 2019
  • 26 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2533

Festiwal Kolęd i Pastorałek w Miejskim Domu Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza 26 stycznia od godziny 10.00 na Festiwal Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy i grajmy Mu". Do udziału organizatorzy zaprosili chóry, schole, zespołu wokalne i wokalno-instrumentalne działające na terenie miasta i gminy Czechowice-Dziedzice.

Szczególnie ważna jest dla nas idea integracji środowisk ludzi zajmujący się wszelkimi formami śpiewu zespołowego, które na naszym terenie ma długoletnie i chwalebne tradycje.

Wspólny śpiew stanowi pomost pomiędzy pokoleniami, jednoczy ze sobą ludzi o różnych zawodach i zainteresowaniach, daje poczucie jedności i uczy współpracy, która w dzisiejszym świecie ma niezwykłe znaczenie. Festiwal Śpiewajmy i grajmy Mu ma być w założeniu początkiem zaplanowanej na szeroką skalę współpracy śpiewaków z naszej gminy.

Organizatorem Festiwalu jest Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, a patronat honorowy nad nim objął Burmistrz Miasta Czechowice-Dziedzice.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj