Wiadomości

  • 3 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3855

Nagroda dla oddziału dziecięcego czechowickiej biblioteki

Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej został nagrodzony w konkursie "Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce - moja wolność!", który zorganizowała Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Wydawnictwo Egmont.

Katarzyna Wituś
Nagrodzone zajęcia to autorski scenariusz Katarzyny Wituś · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Nagrodzone zajęcia to autorski scenariusz Katarzyny Wituś, w oparciu o książkę "Mój pan woła na mnie Pies: o psie Marszałka Piłsudskiego" Jana Ołdakowskiego.

Konkurs zorganizowano z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadanie konkursowe polegało na zorganizowaniu zajęć dla dzieci, inspirowanych jedną z czterech książek z serii "Czytam sobie z kotylionem", oraz miejscami, wydarzeniami lub postaciami ważnymi dla lokalnej społeczności.

Nagrodzono 37 bibliotek, które przygotowały najciekawsze, najbardziej oryginalne i atrakcyjne relacje z zajęć.

Nagrodzona relacja dostępna jest na blogu "Czytanie to frajda" - https://czytanietofrajda.blogspot.com/2018/12/moj-pan-woa-na-mnie-pies.html

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj