czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2006
  • wyświetleń: 1352

Znamy władze powiatu bielskiego

Reklama

W grudniu poznaliśmy władze powiatu bielskiego na trzecią kadencję, która będzie czuwać nad pracami regionu w latach 2006-2010.

Starostą bielskim został ponownie wybrany Andrzej Płonka. W głosowaniu nad członkiem KWW Rodzina-Prawo-Wspólnota przeciwko opowiedziała się tylko jedna z dwudziestu siedmiu osób, pozostali radni zgodzili się na przyjęcie tej kandydatury. Również w czasie listopadowych wyborów powszechnych do samorządu Andrzej Płonka uzyskał największą liczbę oddanych głosów - 1535.

Dwudziestu trzech radnych zagłosowało na Mirosława Szemlę z Obywatelskiego Forum Samorządowego jako kandydata na stanowisko wicestarosty w powiecie. Do Zarządu Powiatu dołączył również Stanisław Pięta z KWW Rodzina-Prawo-Wspólnota.

Wiceprzewodniczącymi Rady Powiatu Bielskiego zostali wybrani Józef Szary (Obywatelskie Forum Samorządowe) oraz Kazimierz Kwaśniak (Prawo i Sprawiedliwość). Przypomnijmy, że na Sesji Rady Powiatu w dniu 24 listopada 2006 roku radni powiatowi jednogłośnie wybrali na Przewodniczącego Rady Romana Migdała (KWW Rodzina-Prawo-Wspólnota).

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.