Wiadomości

  • 5 stycznia 2019
  • wyświetleń: 7039

Urząd Miejski szuka pracownika do Biura Rady Miejskiej

Wydział Organizacyjny i Kadr Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że Urząd Miejski poszukuje pracownika obsługi do Biura Rady Miejskiej.

Od kandydata oczekuje się wykształcenia średniego lub wyższego, spełnienia wymogów art. 6 ust. 1 pkt 1-3 ustawy o pracownikach samorządowych, ogólnej wiedzy na temat samorządu, sprawnego posługiwania się edytorem tekstu, dobrej znajomości zasad pisowni i interpunkcji, umiejętności redagowania pism i dobrej organizacji pracy.

Zakres wykonywanych zadań to m.in. obsługa administracyjno-kancelaryjna Biura Rady Miejskiej, m.in. przygotowanie, obsługa i protokołowanie sesji Rady Miejskiej oraz komisji Rady, przygotowywanie projektów odpowiedzi na korespondencję kierowaną do Rady Miejskiej i jej komisji oraz prowadzenie spraw związanych z dyżurami radnych Rady Miejskiej.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 11 stycznia br. Szczegóły naboru w biuletynie informacji publicznej.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.