Wiadomości

  • 7 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2243

Producent wytrzymałych placów zabaw

Materiał partnera:

Aktywność fizyczna jest czynnikiem, który równocześnie warunkuje i stymuluje prawidłowy rozwój wszystkich układów organizmu dziecka. Współczesny rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie dziecku odpowiedniej przestrzeni do zabawy na świeżym powietrzu. Atrakcyjne place zabaw, wyposażone w nowoczesne urządzenia i konstrukcje wspierają dorosłych w ich staraniach o zrównoważony rozwój potomstwa, stanowiąc ciekawą alternatywę dla statycznych zajęć dzieci i pozwalając na zaspokajanie dziecięcego "głodu ruchu" w maksymalnie bezpieczny sposób. Chcecie stworzyć nowoczesny i wytrzymały plac zabaw dla dzieci i szukacie sprawdzonego producenta? Sprawdźcie Activeline z Lublina!

silnet


Producent z doświadczeniem i pasjąActiveline to firma, która powstała w 2012 roku i od tego czasu stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę i proponując coraz ciekawsze rozwiązania w zakresie projektowania i tworzenia nowoczesnych placów zabaw. Priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo, które idzie w parze z najwyższą jakością materiałów używanych w toku produkcji oraz dbałością o perfekcyjne wykończenie każdego detalu danego projektu. Na placach zabaw Activeline nic nie jest dziełem przypadku! Począwszy od wyboru urządzeń i konstrukcji (ich ilości oraz parametrów użytkowych), poprzez ich właściwe rozplanowanie w przestrzeni zabawowej (tak, aby zapewnić płynne i bezpieczne użytkowanie), a skończywszy na doborze materiałów i kolorów, które harmonijnie skomponują się z otoczeniem.

silnet


Metalowe i drewniane place zabawDecydując się na współpracę z Activeline możemy wybierać spośród wielu rodzajów placów zabaw wykonanych z drewna lub metalu. Drewno idealnie wpisuje się w zielone przestrzenie miast (m.in. parki) oraz wiejskie plenery. Metal z kolei harmonijnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem i stanowi ciekawy element awangardowych osiedli mieszkaniowych, otoczenia biurowców lub współczesnych galerii handlowych. Zarówno drewno, jak i metal świetnie uzupełniają elementy z kolorowego tworzywa sztucznego.
Drewniane place zabaw są zazwyczaj tańsze i prostsze niż place zabaw metalowe. Wysokiej jakości metal (mowa tutaj przede wszystkim o trwałej i wytrzymałej stali) pozwala na tworzenie wyższych i bardziej skomplikowanych konstrukcji o nieregularnych kształtach, jest również droższy niż drewno. Jeden i drugi materiał gwarantują wieloletnie, satysfakcjonujące i bezpieczne użytkowanie konstrukcji i pojedynczych urządzeń, pod warunkiem wyboru najwyższej jakości surowców i komponentów oraz ich odpowiedniego zabezpieczenia przed działaniem warunków atmosferycznych.

silnet


Bezpiecznie, inspirująco i estetycznieWłaściciel Activeline podkreśla, że współczesny plac zabaw ma być bezpieczną przestrzenią do zabaw dla dzieci, która równocześnie inspiruje i zachęca do podejmowania różnorodnych aktywności ruchowych dzieci w różnym wieku. O tym, że dane miejsce jest ciekawe zarówno dla małego dziecka, jak i starszaka, czy ucznia podstawówki decyduje odpowiedni dobór urządzeń. Na ogólnodostępnym placu zabaw nie powinno zabraknąć piaskownicy, huśtawek i bujaków, drabinek i zjeżdżalni oraz domku. Idealnym rozwiązaniem jest tworzenie miejsc "bez barier", czyli dostępnych (w całości lub w większej części) również dla dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami - dzięki zaawansowanej technologii coraz częściej się to udaje.
Współczesny rodzic oczekuje, że plac zabaw będzie nie tylko miejscem bezpiecznym i ciekawym dla jego dziecka, ale również... po prostu ładnym. Activeline dokłada wszelkich starań, by tworzone przez firmę przestrzenie zabawowe wyróżniały się estetyką całej kompozycji i harmonijnie wpisywały się w otoczenie. Ważny jest zarówno odpowiedni dobór materiałów, jak i ich kolorystyka - plac zabaw nie musi być pstrokaty, zdecydowanie lepszym wyborem jest postawienie na 2-3 wiodące, żywe kolory.

Nowości na placach zabawActiveline śledzi na bieżąco światowe trendy w dziedzinie tworzenia wytrzymałych placów zabaw i z przyjemnością wprowadza je do swojej oferty, by móc zaproponować je swoim klientom. Tak było z bocianimi gniazdami, na które moda trwa nieprzerwanie od kilku sezonów i tak jest obecnie z trampolinami ziemnymi, które cieszą się rosnącą popularnością, bo... dzieci przecież uwielbiają skakać! W ofercie Activeline znajdziemy kilkanaście rodzajów trampolin pojedynczych i modułowych, charakteryzujących się maksymalną wytrzymałością, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

silnet


Mała architektura, czyli wykończenie i uzupełnienieKompleksowe usługi i rozwiązania to to, czego poszukuje współczesny człowiek. Klienci Activeline mogą liczyć nie tylko na doskonały projekt placu zabaw i jego wykonanie, ale również wyposażenie miejsca zabaw dla dzieci w niezbędne elementy małej architektury. Ławki i kosze na śmieci sprawiają, że przestrzeń jest zdecydowanie bardziej funkcjonalna i przyjazna, ale również łatwiejsza do utrzymania w czystości.

Siłownie zewnętrznePlace zabaw to nie wszystko! W ofercie Activeline znajdują się również siłownie zewnętrzne, z których może korzystać zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe. To doskonałą alternatywa dla tradycyjnych siłowni i klubów fitness, pozwalająca na uprawianie regularnych ćwiczeń... pod chmurką i za darmo! Rekreacyjne siłownie zewnętrzne często stawiane są w pobliżu placów zabaw, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu przez całe rodziny. Nowością w ofercie firmy są profesjonale siłownie z urządzeniami ze zmiennym obciążeniem, które umożliwiają wykonywanie pełnowartościowych treningów siłowych nie tylko amatorom, ale również profesjonalistom.