Wiadomości

  • 18 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6019

Pobili z zazdrości o dziewczynę. Grozi im do trzech lat więzienia

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie. Napastnicy zaatakowali 22-latka i dotkliwie pobili go pałką teleskopową. Pokrzywdzony doznał obrażeń i trafił do szpitala. Sprawcy są już po zarzutach. Grozi im do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Górniczej. Młodzi mężczyźni już wcześniej zmówili się, że napadną i pobiją czechowiczanina. Jeden z napastników był zazdrosny o swoją dziewczynę, z którą próbował umówić się 22-latek. Zaatakowali pokrzywdzonego i dotkliwie pobili pałką teleskopową po całym ciele. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznał nie zagrażały jego życiu.

Policjanci poszukiwali sprawców. Szybko ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat, którzy mieli związek z tym zdarzeniem. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat za kratami.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.