Wiadomości

  • 19 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5481

Przedszkole w Czechowic-Dziedzic walczy o wymarzony plac zabaw

Przedszkole Publiczne nr 6 dostało się do V edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy" TESCO i tym samym zostało jedyną placówką w mieście, której się udało zakwalifikować do programu. Przedszkole za pośrednictwem naszego portalu prosi o głosowanie w sklepach Tesco na terenie miasta Czechowice-Dziedzice oraz Bielska-Białej!

Przedszkole nr 6, plac zabaw
Przedszkole w Czechowic-Dziedzic walczy o wymarzony plac zabaw. · fot. Przedszkole Publiczne nr 6 w Czechowicach-Dziedzic


- Przed Nami decydujące tygodnie! Od 21 stycznia do 17 lutego klienci Tesco będą mogli zagłosować na projekt, który według nich będzie najatrakcyjniejszy i najbardziej potrzebnym projektem w okolicy. W jaki sposób? Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny - zachęca Przedszkole Publiczne nr 6.

Przedszkolaki, rodzice i pracownicy PP nr 6 dodają, że każdy głos jest ważny i dlatego gorąco zachęcają do głosowania na Przedszkole Publiczne Nr 6 " Zaczarowany Ogród" w Czechowicach-Dziedzicach i projekt "Wymarzony plac zabaw".

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.