Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • wyświetleń: 11824

[ZDJĘCIA] Pożar w mieszkaniu przy ulicy Barabasza

Osiem zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej w mieszkaniu przy ulicy Barabasza. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Pożar w mieszkaniu przy ulicy Barabasza - 24.01.2019 · fot. OSP Czechowice


Tuż po północy zastępy zadysponowano do pożaru mieszkania na pierwszym piętrze. Strażacy wyważyli drzwi wejściowe i weszli do zadymionego lokalu w aparatach powietrznych wraz z linią gaśniczą.

Ratownicy zlokalizowali osobę nieprzytomną i ewakuowali ją na klatkę schodową. Wówczas poszkodowany odzyskał przytomność. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

Następnie strażacy przystąpili do gaszenia pożaru. Okazało się, że w sypialni paliła się szafka wraz z telewizorem, pufa oraz płyty meblowe. Pozostałości po pożarze usunięto przez rozbite okno na zewnątrz. Tam wszystko zostało przegrzebane i dogaszone. Działania zakończono po godzinie 2.00.

W akcji uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej: 4 zastępy JRG II Bielsko-Biała, 2 zastępy OSP Czechowice oraz po jednym zastępie OSP Dziedzice i OSP Ligota.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.