czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6936

Restauracja Wodna Wieża w Pszczynie nadal zamknięta

Mijają już trzy miesiące od zamknięcia restauracji Wodna Wieża w Pszczynie. Bardzo popularny wśród turystów lokal i wielokrotnie nagradzany pozostaje nieczynny.

Reklama

wodna wieża
Wodna Wieża w Pszczynie · fot. wodnawieza.pl


Restauracja Wodna Wieża powstała w październiku 2010 r. Od tamtej pory lokal był wielokrotnie nagradzany przez krajowych i zagranicznych znawców kuchni, otrzymał m.in. trzy czapki przewodnika Gault&Millau, a także Grand Award - Trzy Widelce oraz nagrodę specjalną w kategorii "Nowatorska strategia marketingowa" plebiscytu "Poland 100 Best Restaurants".

Wodna Wieża
Wodna Wieża w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


W ostatni weekend października ubiegłego roku Wodnej Wieży przyznano prestiżowy tytuł "Najlepszej restauracji w Polsce". Tymczasem na stronie internetowej lokalu pojawiła się informacja o zawieszeniu działalności.

Drodzy goście, serdecznie dziękujemy za 8 wspólnie spędzonych lat. Czas na zmiany. W najbliższym czasie restauracja Wodna Wieża będzie nieczynna.

Do zobaczenia...


Ta informacja w tym miejscu widnieje do dzisiaj. Niezmiennie także na drzwiach prowadzących do restauracji znajduje się informacja, że lokal jest nieczynny.

Wodna Wieża - 25.01.2019
Wodna Wieża - 25.01.2019 · fot. pless.pl


Wodna Wieża przez 8 lat stanowiła integralną część gastronomicznej mapy Pszczyny. Jej niecodzienny, oryginalny wystrój przyciągał klientów zarówno ze środowiska lokalnego, jak i turystów. Niejednokrotnie restauracja rozsławiała również nasze miasto na arenie ogólnopolskiej i światowej.

BM, aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.