czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4569

Projekt OZE - kolejne przesunięcie terminu rozstrzygnięcia konkursu

Urząd Marszałkowski ponownie przesunął termin rozstrzygnięcia konkursu, w ramach którego Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu grantowego pn. "Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice", na luty 2019 r., po raz kolejny uzasadniając zmianę terminu "przesłankami niezależnymi od Instytucji Organizującej Konkurs".

Pierwotnie służby marszałka Województwa Śląskiego miały podać wyniki oceny zgłaszanych przez gminy wniosków w listopadzie 2018 r.

W związku z powyższym informujemy wszystkich mieszkańców, którzy zostali zakwalifikowani do projektu, iż bardziej szczegółowe informacje związane z ewentualną realizacją poszczególnych instalacji podane zostaną najwcześniej w lutym 2019 r., po uzyskaniu informacji o wyborze lub braku wyboru do dofinansowania całego projektu grantowego.

Przypominamy, iż Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie polegający na wykonaniu 660 instalacji OZE wytwarzających energię cieplną i/lub elektryczną w budynkach mieszkalnych będących własnością mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. W projekcie przewidziano udzielenie grantów na dostawę i montaż 413 instalacji fotowoltaicznych, 109 instalacji solarnych, 114 pomp ciepła (powietrzne - 89 szt. i gruntowe - 25 szt.) oraz 24 kotłów na biomasę.

BM / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.