czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 lutego 2019
  • wyświetleń: 4041

Gemini Park Tychy czeka rozbudowa. Powstanie tu m.in. wielosalowe kino

Oddalone niespełna o 22 kilometry od Czechowic-Dziedzic centrum handlowe Gemini Park Tychy jeszcze w 2019 roku zostanie rozbudowane. Obiekt powiększy się o dodatkowe 6,6 tys. m kw.

Gemini Park Tychy
Gemini Park Tychy czeka rozbudowa! Powstanie tu m.in. wielosalowe kino · fot. Gemini Park Tychy


Na nowej powierzchni ma powstać wielosalowe kino, nowoczesna strefa kids play oraz kolejne restauracje. W planach są także nowe otwarcia sklepów oraz inwestycje, zwłaszcza w infrastrukturę rekreacyjną.

- Mamy w planach znaczny rozwój naszej oferty rozrywkowej i sięgnięcie po możliwości jakie daje retailtainment. To znacznie wzbogaci naszą ofertę i pozwoli galerii zawalczyć o kolejnych klientów, którzy oprócz zakupów poszukują w centrach handlowych także rozrywki i wypoczynku - komentuje Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Punkt będzie z pewnością ciekawą propozycją dla czechowiczan, którzy pracują w Katowicach i codziennie dojeżdżają DK-1 do stolicy województwa.

BM / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.