czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 lutego 2019
  • wyświetleń: 1717

Kreatywny i rzetelny architekt wnętrz - Częstochowa

Materiał partnera:

Chcesz sprawić, aby przestrzeń w której odpoczywasz, pracujesz lub spędzasz wolny czas z bliskimi była zarówno praktyczna, ale również odpowiadała Twoim potrzebom estetycznym? Nie masz pomysłu na wnętrze swojego domu? A może masz w głowie zbyt dużo koncepcji i nie wiesz, która będzie najlepsza? Potrzebujesz więc wsparcia. Udzieli Ci go projektant wnętrz. Niezależnie od tego czy miejscem realizacji Twojego projektu jest Częstochowa czy jest to gdzieś znacznie dalej, możesz liczyć na pomoc Naszego specjalisty.

silnet


Architektura wnętrz - CzęstochowaProjektowanie wnętrz jest coraz bardziej potrzebną usługą nie tylko w Częstochowie. Rośnie bowiem ogólna świadomość iż pozwala ona ostatecznie zaoszczędzić czas i pieniądze, przewidując i eliminując ewentualne błędy wykonawcze, budowlane. Warto więc poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniego biura projektowego, aby mieć pewność, że wybrany przez Nas architekt wnętrz to profesjonalista. Czym charakteryzuje się dobry projektant wnętrz w Częstochowie? Powinien posiadać odpowiednie wykształcenie oraz praktyczne doświadczenie zawodowe. Architektura wnętrz to działalność wymagająca także kreatywności, poczucia estetyki, które kształtuje się przez cały czas nauki oraz pracy zawodowej ale i umiejętności łączenia tych zdolności z funkcjonalnością, tak ważną w każdym wnętrzu.. Rzetelna analiza przestrzeni oraz potrzeb i preferencji inwestorów, sprawia że projekt wnętrza, zmienia się w praktyczną, dostosowaną do indywidualnych wymagań użytkowników przestrzeń do życia, pracy czy wypoczynku.

Jako licencjonowany architekt wnętrz zapraszam do współpracy: Szeroko pojęte projektowanie a więc także dobór materiałów i detali, pomoc w realizacji, nadzór to niektóre usługi, świadczone przez Naszą pracownię nie tylko na terenie miasta Częstochowa. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie. Dojeżdżamy do klienta. Możemy zaproponować sprawdzonych wykonawców poszczególnych prac lub całej realizacji. Dzięki regularnym szkoleniom śledzimy trendy estetyczne i znamy technologiczne nowinki. Design to coś z czym trzeba być na bieżąco, nie tylko po to żeby wiedzieć co dziś jest na topie ale także dlatego żeby móc zaproponować rozwiązania ponadczasowe. Wnętrze najczęściej urządzamy na wiele lat.

Architekt wnętrz to osoba porządkująca przestrzeń, dbającą o komfort użytkowania rozwiązań projektowych w dłuższym czasie. Otwarty umysł, potwierdzony różnorodnością już zrealizowanych przez Nas projektów gwarantuje indywidualne podejście, w zależności od potrzeb, oczekiwań, upodobań ale i ze zwracaniem uwagi na ewentualne błędy w samodzielnym planowaniu przestrzeni. Prowadzimy dialog z klientem, odpowiadamy co stoi za proponowanymi przez Nas rozwiązaniami ale i słuchamy inwestorów.

Jako projektant staram się zwykle zaproponować coś nowego, indywidualnego, korzystając z mojej wiedzy, doświadczenia, będąc na bieżąco z nowościami w świecie designu i technologii mogę zaoferować rozwiązania specjalistyczne, lub wybrać detale, których istnienia często nie są świadomi moi klienci.

Kompleksowe projektowanie wnętrz - Częstochowa i województwo ŚląskieProjektant wnętrz powinien postrzegać wnętrze holistycznie: biorąc pod uwagę takie elementy jak choćby ilość naturalnego światła wpadającego do środka; ma on za zadanie także dobrać odpowiednią ilość oraz jakość światła sztucznego, dla konkretnych pomieszczeń, łącząc praktyczne i harmonijnie wkomponowane w całość oprawy z kolorystyką, stylem, nastrojem panującym we wnętrzu. Wnętrze to kompozycja, na którą składają się barwy, faktury, kształty, światło. Jego funkcja może się także zmieniać w czasie. Umiejętność połączenia tych elementów w harmonijne, sprzyjające funkcjonalności i wygodzie wnętrze, sprawi, że będzie ono Nas wspomagało w Naszej codzienności. Pozwoli efektywnie pracować, wypoczywać oraz zapewni Nam bezpieczeństwo poprzez dbałość o zachowanie odpowiednich norm i wytycznych projektowych.

Sztuka użytkowa, jaką jest architektura wnętrz wymaga wiedzy, poczucia estetyki ale i twardego mierzenia się z budowlaną rzeczywistością. Częstochowa jest miejscem Naszych licznych realizacji, w dużej mierze są to obiekty użyteczności publicznej, które wymagają osobnego, surowszego podejścia dla spełnienia wymogów bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto znaczna część Naszej pracy projektowej wybiega daleko poza miasto, bywa, że aż do stolicy. Nie boimy się wyzwań. Im bardziej zindywidualizowany projekt, nowatorski, ciekawy tym lepiej.

Ponadto w Lab studio - pracowni projektowania wnętrz w Częstochowie, powstają także projekty mebli, dedykowanych najczęściej do konkretnych wnętrz. Decydując się na współpracę z Nami możesz liczyć również na projekt elewacji oraz ogrodu. Takie rozwiązania pozwalają na harmonijne i funkcjonalne połączenie domu z ogrodem. Projektujemy także inne elementy architektury wnętrz oraz krajobrazu.

Zapraszam do kontaktu z Lab studio - telefonicznie lub wysyłając wiadomość, możesz zapytać o wszystko. Chętnie odpowiem na pytania. Opowiedz o swoich oczekiwaniach oraz potrzebach i zyskaj wymarzony projekt wnętrza, a w konsekwencji wymarzone, niebanalne wnętrze.