czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 3330

Chcesz wymienić ogrodzenie na wiosnę? Zamów teraz - 30% taniej!

Artykuł sponsorowany:

Choć zima w pełni, a słupki na termometrach nie zachęcają do prowadzenia remontów na zewnątrz, warto zaplanować pierwsze wiosenne prace ogrodowe już teraz. Decydując się na zamówienie nowoczesnych bram, ogrodzeń czy balustrad możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji i znacznie skrócić czas oczekiwania na ich realizację!

Stalowe ogrody - przykładowe realizacje


Zamów dziś, odbierz na wiosnęWykonywane przez nas płoty, bramy czy balustrady to unikatowe produkty, które powstają na indywidualne zlecenie klienta. Ich stworzenie wymaga więc czasu. Realizacja zamówienia w sezonie może trwać nawet trzy miesiące! Jeśli więc chcesz cieszyć się pięknym, nowoczesnym ogrodzeniem na wiosnę, powinieneś pomyśleć o jego zamówieniu znacznie wcześniej. Bezpłatnie dokonamy pomiaru i przygotujemy wycenę od razu, od ręki wykonamy też wszystkie ozdobne elementy metalowe, a montaż zrealizujemy w terminie dogodnym dla Ciebie.

Rabaty do 30% poza sezonemJeśli chcesz kupić nowoczesną bramę, ogrodzenie, balustradę lub inne metalowe elementy wykończeniowe w naprawdę korzystnej cenie, zdecyduj się na złożenie zamówienia poza sezonem. W naszym zakładzie, w okresie zimowym czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne obniżki cenowe. Chcesz skorzystać z rabatu aż 30% na nasze produkty? Wystarczy, że złożysz zamówienie oraz potwierdzisz je zaliczką do końca lutego 2019 roku.

Kompleksowe zamówienie... od nowoczesnej balustrady po altankęBrama, płot, altana, balustrada na piętrze... wykonane w tej samej konwencji będą wyglądały naprawdę pięknie. Krótkie terminy realizacji zamówień, jakie proponujemy w miesiącach zimowych to także doskonała okazja do tego, by zamówić komplet elementów metalowych do całego ogrodu lub domu i nie czekać długich miesięcy na ich wykonanie. Wybieraj dowolnie spośród całej oferty naszego zakładu: balustrad, bram przesuwnych i skrzydłowych wraz z pełną automatyką, uzbrojonych furtek z domofonami, poręczy, altan, lamp, grilli i wielu, wielu innych, ręcznie wykonanych produktów.

Sprawdź nasze realizacje na naszej stronie internetowej: www.staloweogrody.pl

stalowe ogrody logo


Stalowe Ogrody - Wyrobek Przemysław