czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 lutego 2019
  • wyświetleń: 1154

Remont domu lub mieszkania na kredyt? Wybierz mądrze

Materiał partnera:

Od dawna planujesz remont domu lub mieszkania, ale zawsze pojawia się inny nieprzewidziany wydatek? Wcale nie musisz rezygnować z przeprowadzania metamorfozy wnętrza. Z pomocą przychodzą banki, które proponują kredyt gotówkowy z możliwością przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel. Dowiedz się, jak wybrać korzystną ofertę.

silnet


Polacy chętnie zaciągają bankowe kredyty, widząc w nich szansę na realizację własnych marzeń i planów. Poza wyjazdami zagranicznymi, czy zakupem domowego sprzętu, pieniędzmi pożyczonymi od banku coraz częściej finansowane są metamorfozy mieszkań. Potwierdza to rosnące zainteresowanie niejednym kredytem na remont domu na finanse.rankomat.pl. W zaciąganiu zobowiązań na ten cel nie ma nic złego - pod warunkiem, że decyzja jest dokładnie przemyślana.

Jak wybrać dobry kredyt na remont?Decydując się na przypadkową ofertę, można sporo przepłacić. Dlatego wybierz kredyt, korzystając z tego rankingu - to szansa, że znajdziesz propozycję dopasowaną do potrzeb oraz oczekiwań. Takie zestawienie pozwala porównać konkretne oferty- bez konieczności samodzielnego zbierania informacji. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i sporo czasu.

Wybierając kredyt na remont domu, zwróć uwagę na takie parametry jak:
  • RRSO - informuje o całkowitej sumie zobowiązania do spłaty, obejmując odsetki, prowizję, ubezpieczenie i inne,
  • okres kredytowania - im dłuższym, tym niższe raty, ale wyższe całkowite koszty do spłaty,
  • kwota kredytu - niech będzie dopasowana do potrzeb oraz sytuacji materialnej.
  • Oferowane zobowiązania warto porównać także pod kątem formalności. Sprawdź, jakie są dopuszczalne formy zatrudnienia, wymagania co do posiadania rachunku bankowego itp. Ponadto poznaj informacje dotyczące potrzebnych dokumentów - niektóre banki wymagają tylko oświadczenia o dochodach, a inne życzą sobie dostarczenia zaświadczenia z miejsca zatrudnienia.


Masz kredyt? Pamiętaj o terminowej spłacieUzyskanie kredytu pozwalającego na przeprowadzenie remontu to dopiero połowa drogi. Musisz pamiętać o terminowej spłacie zaciągniętego zobowiązania - zgodnie z harmonogramem.

Jeśli chcesz mieć pewność, że bank potraktuje Cię jako wiarygodnego kredytobiorcę, postaraj się wpłacać miesięczne raty z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pieniądze zostaną zaksięgowane na rachunku bankowym w wyznaczonym dniu.