czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lutego 2019
  • wyświetleń: 8815

[FOTO] Zderzenie czterech pojazdów na DK-1. Duże utrudnienia w ruchu!

Cztery samochody osobowe zderzyły się na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach około godziny 11:45. Zdarzenie miało miejsce na wysokości skrzyżowania z ulicą Ligocką na pasie w stronę Bielska-Białej. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie czterech pojazdów na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 7.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Było to klasyczne najechanie na tył z udziałem czterech pojazdów. Zawinił kierowca Volkswagena, który dobił do Hyundaia. Siła uderzenia była na tyle duża, że koreański SUV przemieścił się do przodu i rozbił Toyotę, a ta z kolei uderzyła w dostawczego Mercedesa.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników kolizji. Nikomu nic groźnego się nie stało. Sprzątanie jezdni trochę potrwa. Trzy pierwsze samochody zakleszczyły się ze sobą. Trzeba będzie je po kolei zbierać lawetami, a później jeszcze uprzątnąć jezdnię z płynów i plastików. Ruch odbywa się prawym pasem. Korek sięga skrzyżowania z ulicą Węglową w Czechowicach-Dziedzicach (stan na godzinę 13:00). To około 4km!Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 14:00.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.