czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lutego 2019
  • wyświetleń: 5854

[FOTO] Zderzenie trzech samochodów na DK-1. Są poszkodowani!

W czwartek, 7 lutego około godziny 18:00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kolizja miała miejsce na pasie w stronę Bielska-Białej tuż za skrzyżowaniem z ulicą Ligocką. To drugie dziś zdarzenie w tym samym miejscu.

Zderzenie trzech samochodów na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 7.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Podobnie jak wcześniej było to klasyczne najechanie na tył. Zawiniła kierująca Volkswagen, która nie wyhamowała i najechała na tył Forda. Ten z kolei dobił do Peugeota. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe (2x straż pożarna, 1x pogotowie ratunkowe, 2x policja).

Zespół ratownictwa medycznego jest w trakcie badania uczestników kraksy (stan na godzinę 18:30). Do szpitala zostanie najprawdopodobniej przewieziona sprawczyni. Trwają czynności funkcjonariuszy z drogówki. Utrudnienia na pasie w stronę Bielska-Białej mogą potrwać godziny 19:30.

O wcześniejszym zdarzeniu, do którego doszło około godziny 11:45 pisaliśmy tutaj: [FOTO] Zderzenie czterech pojazdów na DK-1. Duże utrudnienia w ruchu!

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.