czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 lutego 2019
  • 11 lutego 2019
  • wyświetleń: 12638

Teren Potoku Czechowickiego zostanie zagospodarowany

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach ogłosił przetarg na zagospodarowanie Potoku Czechowickiego wraz z rewitalizacją przyległego terenu. To druga część dofinansowanego z budżetu Unii Europejskiej zadania pn. "Utworzenie Centrum Edukacji Ekologicznej wraz z zagospodarowaniem Potoku Czechowickiego".

Reklama

potok czechowicki
Teren Potoku Czechowickiego zostanie zagospodarowany


Zakres prac obejmuje m.in. zarurowanie rowu, wymianę przepustów pomiędzy stawami, wykonanie przelewów powierzchniowych, wykonanie umocnienia grobli, wykonanie rowu w dnie stawów, wycinkę i pielęgnacja drzew i krzewów, roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych, wykonanie placu wyposażonego w urządzenia o charakterze rekreacyjno-sportowym oraz tablice edukacyjne i interaktywne, wykonanie ścieżek komunikacji pieszej, montaż elementów małej architektury wzdłuż przebiegu ścieżki, budowę linii kablowej nn 0,4 kV i wykonanie oświetlenia ciągu pieszo-rowerowego

Całkowita powierzchnia inwestycji wynosi ok. 3,67 ha w tym: powierzchnia potoku 1,300 ha, pozostałe tereny 2,370 ha.

Inwestycja ma być gotowa do 30 kwietnia 2020 r.

potok
projekt zagospodarowania terenu · fot. materiały przetargowe

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.