czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 lutego 2019
  • wyświetleń: 3396

Taki ogród tylko dla gości Domu Przyjęć Złota Podkowa!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Złota Podkowa" podaj

Artykuł sponsorowany:

Z nowym rokiem Dom Przyjęć Złota Podkowa z Goczałkowic-Zdroju, przygotował wyjątkową atrakcję. Od teraz do dyspozycji gości lokalu została wydzielona część starego 
ogrodu Kapias. Wejście do ogrodu znajduje się bezpośrednio przy lokalu!

Dom Przyjęć Złota Podkowa


Przestrzeń oraz atrakcje wokół lokalu zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały niezapomniane wrażenia. W ogrodzie, który jest tylko do dyspozycji gości, znajdują się ławeczki relaksacyjne w leśnym pokoju, studnia życzeń, leżaki przy suchej rzece, kącik zabaw dla dzieci oraz wiele innych, klimatycznych zakątków.

Nie tylko w ciągu dnia będzie można korzystać z udogodnień ogrodu, ale także nocą będzie on oferował niezapomniany klimat, aż do zakończenia przyjęcia. Oświetlenie zastosowane w lokalu i ogrodzie daje wiele możliwości.

Dom Przyjęć Złota Podkowa
Dom Przyjęć Złota Podkowa


Istnieje możliwość ustawienia takiej kolorystyki, która będzie spójna z resztą dekoracji. Ponadto Młoda Para nieodpłatnie będzie mogła wykonać sesję zdjęciową w naszym ogrodzie.Szukasz domu przyjęć na Śląsku, w którym zorganizujesz przyjęcie okolicznościowe lub imprezę rodzinną?

Złota Podkowa to doskonałe miejsce na świętowanie okrągłego jubileuszu, rocznicy ślubu czy innej ważnej okazji. Dogodna lokalizacja w Goczałkowicach-Zdroju i dogodny dojazd z Pszczyny, Bielska-Białej, Tychów czy Czechowic-Dziedzic sprawia, że Złota Podkowa to idealne miejsce na organizację Twojego przyjęcia okolicznościowego.

Dom Przyjęć Złota Podkowa
Dom Przyjęć Złota Podkowa


W sali bankietowej w Złotej Podkowie organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 150 gości. Wygodne ustawienie stołów na dwupoziomowej sali pozwoli na takie rozlokowanie gości, by tańczący na parkiecie mieli łatwy dostęp do swoich stolików a seniorzy mogli spokojnie prowadzić rozmowy w oddaleniu od głośników.

W zależności od wielkości, czasu trwania i wystawności przyjęcia przygotowaliśmy kilka wariantów menu, które możemy oczywiście modyfikować, w zależności od potrzeb.

Złota Podkowa do doskonałe miejsce na huczne świętowanie okrągłego jubileuszu czy rocznicy urodzin. Obszerny parkiet z prawdziwego drewna pozwoli gościom na wystrzałową zabawę a doskonale skomponowane menu zapewni niezapomniane doznania smakowe. Nie bez powodu cieszymy się opinią lokalu, w którym serwowane jest najlepsze jedzenie w okolicy!

Dom Przyjęć Złota Podkowa
Dom Przyjęć Złota Podkowa


Sala bankietowa w Złotej Podkowie to miejsce, które zapewni wyjątkowe tło dla wzruszających, rodzinnych chwil. Elegancki wystrój, parkiet do tańca i nadzwyczajna atmosfera pomogą przenieść się pamięcią do niezapomnianego dnia Waszego ślubu. 


POLECAMY OSTATNIE WOLNE TERMINY: 2019 - 2020

Zapraszamy na stronę internetową Złotej Podkowy - 
www.weselewzlotejpodkowie.pl


Opinie klientów - 
wiadomosci.pless.pl/9216-dom-przyjec-zlota-podkowa


Dom Przyjęć "Złota Podkowa"

43-230 Pszczyna
ul. Świętej Anny 4 Goczałkowice - Zdrój

kom. 512 112 616