czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2019
  • 17 lutego 2019
  • wyświetleń: 7755

[LIST CZYTELNIKA] Bagno na placu przy budynku przy ulicy Hutniczej

- Wyjście z samochodu grozi utopieniem w błocie - napisał do nas czytelnik, zwracając uwagę na fatalny stan parkingu przed wielorodzinnym budynkiem przy ulicy Hutniczej w Czechowicach-Dziedzicach.

Parking przy ulicy Hutniczej 6 - 02.2019 · fot. danielos76


Poruszony przez naszego czytelnika temat dotyczy bloku przy ulicy Hutniczej 6. - Jest chodnik należący do spółdzielni, ale i plac należy do gminy. Plac to po prostu klepisko jak z czasów Grunwaldu - napisał w wiadomości do naszej redakcji.

Autor wiadomości zaznacza, że najgorsza sytuacja jest po roztopach oraz opadach deszczu. - Na placu, na którym parkują samochody, jest dojście do śmietnika. Wtedy wyjście z bloku robi się jednym wielkim bagnem. Wyjście z samochodu grozi utopieniem w błocie. Dojście do samochodu skutkuje naniesieniem błota - opisuje sytuację. - Wygląda to jak klepisko z czasów średniowiecza, a nie jak plac przed blokiem w drugiej dekadzie XXI wieku - przedstawia.

Parking przy ulicy Hutniczej 6 - 02.2019
Ruiny budynku przy ul. Hutniczej · fot. danielos76


To nie jedyna bolączka tej części miasta. Jak dodaje nasz czytelnik, naprzeciwko budynku stoją ruiny budynku po starej przychodni.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.