czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lutego 2019
  • wyświetleń: 4441

Niemiecka delegacja w szkole w Czechowicach-Dziedzicach

Delegacja z Niemiec, z partnerskiego powiatu Reinr-Erft, a konkretnie z fundacji Kramera, która zajmuje się szeroko rozumianą pomocą społeczną odwiedziła Szkołę Specjalną nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach.

Niemiecka delegacja w Szkole Specjalnej w Czechowicach-Dziedzicach - 02.2019 · fot. Jarosław Jesionka / Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


W szkole uczy się i przygotowuje do zawodu 140 uczniów w wieku do 25 lat. O samej placówce mówiła dyrektor szkoły Magdalena Sobieska-Lesniak, a o Warsztatach Terapii Zajęciowej FELICITAS i Program wyrównywania różnic pomiędzy regionami referowała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Katarzyna Olszyna.

- Szkoła specjalna prowadzi nowoczesne metody nauczania, które w połączeniu z doświadczeniem, wiedzą i przekonaniem pozwalają na wszechstronny rozwój ucznia w atmosferze szacunku i akceptacji - powiedział towarzyszący delegacji niemieckiej wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński.

Jarosław Jesionka, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.