czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lutego 2019
  • 25 lutego 2019
  • wyświetleń: 4692

25 lutego rozpoczyna się kolejny rok zajęć w Akademii Pięknego Czasu

25 lutego rozpoczyna się kolejny rok zajęć w "Akademii Pięknego Czasu". W semestrze letnim nie ruszają żadne nowe kursy.

Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34, 43-502 Czechowice-Dziedzice, pokój nr 5) od dnia 25 lutego. Opłaty, po wcześniejszym zapisaniu się osobistym w dziale promocji MBP, prosimy dokonywać na konto. Dane do wpłaty, indywidualne dla każdego Słuchacza, otrzymają Państwo w chwili zapisu. Prosimy o niedokonywanie wpłat przed wizytą w bibliotece.

Regulamin "Akademii Pięknego Czasu" dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Harmonogram zajęć dostępny będzie od 26 lutego na stronie internetowej www.mbp.czechowice-dziedzice.pl (Menu "Dla dorosłych" - "Akademia Pięknego Czasu" - "Harmonogram").

Ponadto od 25 lutego harmonogram będzie można otrzymać w:
  • Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34 43-502 Czechowice-Dziedzice),
  • Wypożyczalni (Plac Jana Pawła II 43-502 Czechowice-Dziedzice),
  • Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Węglowa 56 43-502 Czechowice-Dziedzice).

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.