czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2003
  • wyświetleń: 833

Stowarzyszenie OFS

Dnia 20 lutego tego roku odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia „Obywatelskie Forum Samorządowego”, którego głównym celem statutowym będzie działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju gmin powiatu bielskiego.

Po zamknięciu działań wyborczych w roku poprzednim oraz utworzeniu w ich wyniku Klubów Radnych OFS w Radzie Miejskiej Czechowic-Dziedzic oraz Radzie Powiatu - OFS zakończyło funkcjonowanie w formule Komitetu Wyborczego. W przekonaniu trafności zaprezentowanej wyborcom formuły szerokiego, apartyjnego centrum , co potwierdzone zostało wynikami wyborów samorządowych, postanowiono o utworzeniu i rejestracji Stowarzyszenia OFS.

Na spotkaniu założycielskim podjęto uchwałę o założeniu stowarzyszenia z jego siedziba w Czechowicvach-Dziedzicach oraz podjęto uchwałę o statucie stowarzyszenia. Wybrany został komitet założycielski , w skład którego weszli : Mirosław Szemla, Grzegorz Tomaszczyk, Eugeniusz Bilczewski i Piotr Bożek.


Jacek Niedźwiedzki

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.