czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2007
  • wyświetleń: 1876

Rajdowy Piknik podczas Finału WOŚP

Reklama

Automobilklub Śląski oraz Sztab WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach pragną serdecznie zaprosić wszystkich miłośników motoryzacji na Rajdowy Piknik, który odbędzie się 14 stycznia w ramach XV Finału WOŚP.

Swoich sił w roli rajdowego pilota, będzie można spróbować na placu targowym w Czechowicach, początek imprezy planowany jest na godz. 13. Swój udział zapowiedzieli m.in.: II V-ce Mistrz Polski 2006 w klasie A-0: Marcin Kwaśny (Fiat Seicento VK), kierowca startujący regularnie w KJSach: Tomek Szramek (Toyota Starlet) oraz wielu innych.

Poza atrakcjami rajdowymi nie zabraknie także pojazdów militarnych, grupy Cartoon Trabant, samochodów tuningowych. Oprócz atrakcji motoryzacyjnych , przez cały czas trwania imprezy będzie można posłuchać wielu zespołów muzycznych, wylicytować liczne upominki ofiarowane przez gwiazdy show biznesu i sportu, obejrzeć pokaz żonglerki ogniem i sztuczne ognie.

Przemek
www.wrcfan.sck.pl class=dodaj target=_blank>www.wrcfan.sck.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.