czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2019
  • wyświetleń: 1696

Szkolenie dla rolników z gminy Czechowice-Dziedzice

Za nami:

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bielsku-Białej Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza rolników z gminy Czechowice Dziedzice na szkolenie.

Reklama

Temat szkolenia będzie dotyczył zasad ochrony wód przed zanieczyszczeniami ze źródeł rolniczych, związkami azotu pochodzenia rolniczego, dyrektywa azotanowa i wodna oraz norm i wymagań wzajemnej zgodności (cc), w tym zalecenia zawarte w zbiorze zaleceń dobrej praktyki rolniczej, o którym mowa w art. 103 ust. 1 ustawy Prawo wodne, a także zmian w przepisach dotyczących płatności bezpośrednich oraz płatności ONW i planowane zmiany w aplikacji eWniosekPlus w kampanii 2019.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach - 27 lutego (środa) o godz. 10 w sali 305 Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach oraz 28 lutego (czwartek) o godz. 10 w małej sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.