Wiadomości

  • 22 lutego 2019
  • wyświetleń: 4381

Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Caputa

Artykuł sponsorowany:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Caputa (Czechowice-Dziedzice, ul. Traugutta 11) zaprasza na kursy nauki jazdy kat, AM, A1, A2, B, C, E.

OSK Caputa


Uzyskaliśmy jeden z najlepszych wyników pod względem zdawalności w Czechowicach na kat. B jak i na C, C+E i B+E jednak najlepiej wyszkoliliśmy motocyklistów A, A1, A2, których większość zdała za 1 razem. Dużo do tego przyczynił się nowy duży plac manewrowy na motocykle na którym wykonujemy wszystkie manewry.

U nas można uczęszczać na wykłady z kat B 3 razy w tygodniu lub jak postąpiło dużo kursantów, wykorzystując ferie zimowe skorzystać z kursów internetowych nie wychodząc z domu. Po feriach rozpoczynają już jazdy. Mamy dużo instruktorów i samochodów, są krótkie terminy jazd.

U nas nie zadajemy zadań domowych na weekendy, umiemy nauczyć na wykładach. Nie ma obowiązku jeździć w aucie jako obserwator. U nas każdy kursant jeździ sam z instruktorem prowadzącym. Egzamin wewnętrzny jak nakazuje ustawa zdajemy najpierw z teorii, a później z praktyki a nie odwrotnie.

OSK Caputa zapewnia wysoki poziom szkoleń co potwierdził Kurator Oświaty wydając akredytację.

Na kategorię C dysponujemy dwoma samochodami MAN TGL i dwoma placami manewrowymi co pozwala szybko zrealizować program kursu. Szkolenia Okresowe kierowców zawodowych robimy w 5 dni, a Kwalifikację Wstępną Przyśpieszoną w miesiąc z egzaminem. Osoby które mają kat. B i ukończyły 18 lat, a wyrażają chęć pracy jako kierowca zawodowy mogą u nas zrobić kurs Kwalifikacji Wstępnej (Pełna) 280 godzin. Po zdaniu egzaminu z kwalifikacji mogą przystąpić do kursu na kat C i C+E . Po zdaniu egzaminów mogą pracować legalnie jako kierowca zawodowy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Caputa

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

tel. 032 2101010
tel. 032 2112474

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Caputa" podaj