czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2019
  • wyświetleń: 4052

[FOTO] Wieczorna kraksa na ulicy Węglowiej

Za nami:

W czwartek, 21 lutego około godziny 22:15 w Czechowicach-Dziedzicach było słychać sygnały pojazdów uprzywilejowanych. Do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Węglowej. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji i zespół ratownictwa medycznego.

Wieczorna kraksa na ul. Węglowej - 21.02.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia Audi A4 i BMW X5. Ten drugi pojazd wypadł z drogi, przebił ogrodzenie posesji i uderzył w budynek. Jedna osoba została niegroźnie ranna.

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową i ukarali sprawcę mandatem karnym. Okazał się nim kierowca Audi, który podczas manewru skrętu w lewo zajechał drogę kierowcy BMW. Ten był w trakcie wyprzedzania. Jak udało nam się dowiedzieć, Audi chwilę wcześniej włączyło się do ruchu i jechało bardzo powoli. Najprawdopodobniej kierowca nie rozpędzał się zbytnio, bo miał zamiar skręcić w lewo.

W toku policyjnych czynności ustalono, że poszkodowany kierowca BMW X5 nie powinien wsiadać za kierownicę. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Będzie miał teraz problemy.

W czasie czynności służb ratunkowych na ulicy Węglowej ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.