Wiadomości

  • 12 stycznia 2007
  • wyświetleń: 2194

Zatrzymano sprawców bójki

W czwartek nad ranem czechowiccy policjanci zatrzymali 23-letniego Aleksandra B. oraz jego o rok młodszego kompana Marcina B., którzy podejrzani są o brutalne pobicie dwójki mieszkańców Czechowic-Dziedzic.

Około godziny 4.30 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Traugutta napastnicy zupełnie bez powodu zaatakowali dwójkę mężczyzn. Zaczęło się od słownej przepychanki, a zakończyło pobiciem, w wyniku którego zaatakowany przez nich 26-letni mężczyzna z objawami poważnego wstrząśnienia mózgu przewieziony został do szpitala. Napastnicy byli wyjątkowo brutalni - bili i kopali pokrzywdzonych po całym ciele.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci ujęli sprawców po krótkim pościgu. Okazało się, że obaj byli nietrzeźwi, a każdy z nich miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Trafili do policyjnego aresztu. Za pobicie grozi im kara 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.